Destek

Kurumsal kaynak planlaması (ERP) süreçleri projenin tamamlanıp canlı kullanıma geçilmesi ile noktalanan süreçler değildirler. Projenin tamamlanıp canlı kullanıma geçilmesi kurumsal kaynak planlaması (ERP) süreçlerinin ilk adımıdır demenin yanlış olmayacağı kanaatindeyiz. Projenin tamamlanıp teslim edilmesinden sonraki süreçte Taurus Teknoloji ailesi olarak müşterilerimizi yalnız bırakmıyor, aksine destek ve bakım hizmetlerimizle müşterilerimizle olan iş ilişkilerimizi geliştiriyoruz.

Şirketlerin kurumsal kaynak planlaması (ERP) projesinden beklentileri projenin teslimiyle bitmemekte, aksine her geçen gün yeni yeni ihtiyaç ve talep oluşmaktadır. Bu talep ve ihtiyaçlar kurumsal kaynak planlaması (ERP) yazılımlarının şirketler için daha kullanışlı ve faydalı olması adına önemli birer adımdırlar. Bu sebeple Taurus Teknoloji ailesi olarak bizler, proje tesliminden sonra da müşterilerimizin canlı kullanım sonrası doğan yeni ihtiyaç ve taleplerini karşılamak adına, destek ve bakım anlaşmalarıyla onlarla olan iş ortaklığımızı geliştiriyoruz.

Destek ve bakım anlaşmaları kapsamında müşterilerimize; canlıya geçiş sonrası fark edilen hatalarının düzeltilmesi, canlı kullanım sonrası anlaşılan yeni ihtiyaçların belirlenip giderilmesi, mevzuatlarda oluşan değişikliklerin sisteme uygulanması ve CPM ERP’nin yeni çıkan versiyonlarına yükseltilmesi hizmetlerini sunuyoruz.

Destek ve bakım anlaşmaları kapsamında ulaşılabilir olmayı ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin yeni ihtiyaç ve taleplerini gerekli açıklamalarla birlikte bize mail atmaları yada daha acil durumda bize telefonla her an ulaşmaları mümkün. Atılan mailleri otomatik olarak kendi destek portalımıza tutuyor ve yapılan anlaşma kapsamında uzaktan ya da bizzat müşterilerimizin ofislerinde onlara destek veriyoruz. Müşterilerimizin taleplerini düzenli olarak, yeni açılan talepler, talebe verilen geri dönüş süresi ve talebin yerine getirilip kapatılma süresi başlıkları altında raporluyor ve eğer müşterimiz isterse bu raporları kendilerine sunuyoruz.

Destek ve bakım anlaşmalarımızı uzak destek ve yakın destek olmak üzere iki kategori halinde yapıyoruz. Uzak destek, müşterimizin ofisine gitmeden uzaktan sisteme bağlanarak müşterimizin talebini yerine getirmeyi, yakın destek ise bizzat müşterimizin ofisinde bulunarak gün boyu sadece o müşterimize ait taleplerle ilgilenmeyi kapsamaktadır.

Destek ve bakım anlaşmaları kapsamında müşterilerimizin sistemde veya süreçte ciddi çalışmalar yapmamızı gerektirecek yeni ihtiyaçlarını tesbit ediyor ve bunları müşterilerimizle karşılıklı uzlaşı halinde projelendirerek hem sistemi geliştiriyor hem de CPM ERP’nin müşterilerimizin süreçlerine daha entegre olmasını sağlıyoruz.